Vasaros dienos stovyklos Kaune ir Kauno raj. 6-9 m. vaikams. Stovyklų temos.

 

Bricks4Kidz® dienos stovyklos 6-9 m. vaikams

Bricks4Kidz® vasaros atostogas siūlo praleisti su LEGO® mūsų nuostabiausiose stovyklose! Tai turiningas, smagus ir intelektualus laisvalaikis, pagrįstas moksliniais konceptais ir motorinių, vizualinių įgūdžių tobulinimu.

Šiemet net 8 temos 6-9 m. vaikams!

Visą savaitę kursime ir žaisime su LEGO®, atliksime eksperimentus, leisime laiką lauke. Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz® modelius, žaisdami LEGO® žaidimus ir ištyrs inžinerijos ir architektūros pasaulius.

Stovyklos vyksta darbo dienomis birželio 13 iki rugpjūčio 31 d. 8.00-17.30 val.

Stovyklų vietos:
• Savanorių pr. 130, Kaunas.
•  Gilės pradinė m-la, Studentų g. 3, Akademija, Kauno rajonas.

Bricks 4 Kidz® stovyklos privalumai: 
• Stiprina mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias.
• Skatina dėkingumą už tai, kaip viskas pasaulyje veikia.
• Padidina savigarbą sprendžiant problemas ir atliekant projektus.
• Plėtoja socialinius / emocinius įgūdžius.
• Padidina bendrąsias žinias per diskusijas, susijusias su kiekvienu modeliu.
• Skatina vaiko vaizduotę.
• Suteikia saugią, praturtintą aplinką kurti ir žaisti.
• Programos sukurtos pagal vaikų amžių ir sugebėjimus.

Stovyklos diena:
8.00   Stovyklos dienos pradžia.
8.00-9.00  Atvykimas, savarankiška kūryba ir žaidimai su LEGO® konstruktoriais.
9.00-10.00  Dienos temos aptarimas, prezentacija.
10.00-10.30  Užkandžiai.
10.39-12.00  Modelio konstravimas, kūrybinė veikla susijusi su dienos tematika.
12.00-13.30  Žaidimai ir laikas lauke.
13.30-14.30  Pietūs.
14.30-16.00  Modelio konstravimas, kūrybinė veikla susijusi su dienos tematika.
16.00-16.30  Užkandžiai.
16.30-17.30  Savarankiška kūryba ir žaidimai su LEGO® konstruktoriais, užduotys, žaidimai.
17.30   Stovyklos dienos pabaiga.

Maitinimas: 3 kartus dienoje: užkandžiai, pietūs, užkandžiai, geriamas vanduo visą dieną.

Kainos: 

5 d. stovykla – 189 eur.

4 d. stovykla (08.16-08.19) – 149 eur

3 d. stovykla (08.29-08.31) – 115 eur

Nuolaidos:

• Antrai pamainai 10% nuolaida nuo reguliarios kainos
• Šeimos nuolaida vedant du ar daugiau vienos šeimos vaikų į 5 dienų stovyklą – 30 eur
• Šeimos nuolaida vedant du ar daugiau vienos šeimos vaikų į 4 dienų stovyklą – 20 eur

*nuolaidos nesisumuoja, taikoma viena geriausios kainos nuolaida

Avansas 50 eur. Avansas nėra grąžinamas ir jis laikomas minimaliu nuostolių Pirkėjui atlyginimu. Pirkėjui atsisakius dalyvauti stovykloje, sumokėtą rezervacijos mokestį galima panaudoti kitoms mūsų veikloms užsisakyti, per 6 mėn. nuo atšaukimo dienos.

LEGO® GAME ON ŽAIDIMŲ STOVYKLA 

Šiandien vaikams viskas yra susiję su vaizdo žaidimais ir apps‘ais!  Šioje interaktyvioje Bricks4kidz vasaros stovykloje stovyklautojai su „LEGO®“ kaladėlėmis konstruos ir kurs skirtingus personažus iš savo mėgstamų vaizdo žaidimų – tokių kaip „Super Mario Bros“, „Roblox“, „Beyblades“, „Pokémon“ ir „Minecraft“. Žaidimų veikėjai atgis vaikų sukonstruotais robotais, 3 D modeliuose ar mozaikose. Nepamirškite klasikinių „Nintendo“ ir „SEGA“ temų – tokių kaip „Zelda“, „Ančių medžioklė“, ir „Pacman“! Kiekviena diena bus naujas nuotykis, nes virtualusis ir LEGO® pasauliai susijungs!

FORTNITE NUOTYKIŲ LEGO®  STOVYKLA

Jeigu Jūsų vaikui patinka „Fortnite“, jis turi apsilankyti mūsų naujoje Bricks4kidz vasaros stovykloje!  Kiekvieną dieną vaikai susidurs su naujais iššūkiais, sukurs bei sukonstruos pagrindinius personažus iš populiaraus „Fortnite“ vaizdo žaidimo, naudojant LEGO®  motorizuotus rinkinius ir klasikines LEGO®  kaladėles. Šioje linksmoje ir nuotykių kupinoje  „Fortnite“  stovykloje pagrindinis dėmesys bus skiriamas kūrimui, ieškojimui ir komandiniui darbui. Iki pasimatymo!

PASINERK Į LEGO® JŪROS PERIODO PASAULĮ

Ar Jūsų vaikas pasirengęs gyvenimo nuotykiui? Tegu apsiauna vaikščiojimo batus ir apsirengia drabužius … jis įeis į Jūros periodo pasaulį! Vaikai sukurs pasaulį, kuris ateina į gyvenimą su švelniu Brontosaurus, liūdna Velociraptor, bauginančiu T. Reksu ir dar daugiau. Vaikai sužinos apie nuostabius dinozaurus, gyvenančius per Jūros periodą ir kitus išnykusius priešistorinius gyvūnus, kurie klajojo per žemę ir plaukdavo jūrose prieš milijonus metų. Parodys savo įgūdžius, naudodami mūsų specializuotus projektų rinkinius! Atveskite savo vaiką mokytis, kurti ir žaisti JŪROS PERIODO PASAULIO STOVYKLOJE!

Stovyklos metu vaikai susipažins su Dinozaurų parko pasauliu, pagrindiniais dinozaurais ir jų aplinka, kaip ir kada jie gyveno. Sukurs aplinką savo dinozaurams bei juos pastatys iš LEGO®. Diskutuos: kas yra dinozaurai? kaip dinozaurai išnyko? ką mes žinome apie dinozaurus? Kurs Dinozaurų teatrą. Gamins Dinozaurų dėliones, dinozaurų pėdsakus.

MINECRAFT MANIJA

Jūsų vaikui patinka „Minecraft“? Jeigu Jūsų atsakymas yra TAIP, tuomet jis privalo apsilankyti mūsų MINECRAFT MANIJOS Bricks4kidz stovykloje!  Stovyklos metu vaikai ne tik sužinos „Minecraft“  žaidimo sukūrimo istoriją,   bet viską, ką jis įsivaizduoja, pats ir sukurs su LEGO® ! ! !

Kiekvieną dieną vaikai susidurs su naujais iššūkiais,  sukurs ir sukonstruos pagrindinius elementus iš populiarių „Minecraft“žaidimų bei kurs savo įspūdingą „Minecraft“ pasaulį.  Vaikai mėgausis „Minecraft“ pasauliu su LEGO® motorizuotais rinkiniais, susipažins su inžinerijos bei architektūros pagrindais. Ir visa tai populiariausioje Bricks4kidz vasaros stovykloje MINECRAFT MANIJA!

LEGO® VISATOS TYRINĖTOJŲ STOVYKLA

Prisijunkite prie mūsų nuotykių kelionėje į visatą! Įkvėpta NASA ir „Žvaigždžių karų“ ™, mūsų kosminių nuotykių stovykloje bus daugybė modelių, kurie padės nubloškti jūsų vaizduotę! Kiekvieną dieną stovyklautojai sužinos apie realų kosmoso tyrinėjimą ir kurs modelius, susijusius su NASA kosmine programa.

Šioje stovykloje konstruosime LEGO „Star Wars ™“ teminius modelius, žaisime žaidimus, atliksime iššūkius ir dar daugiau. Bricks4Kidz“ kosminių nuotykių stovykla įžiebs vaikams vaizduotės ir kūrybiškumo kibirkštėlės, kad jie panirtų į tikrą nuotykį! Keliaukite atgal į laiką, kur galėtumėte sukurti NASA kapsulę. Patikėkite savo astronauto įgūdžiais, kad saugiai grįštumėte į Žemę. Mes kursime motorizuotus modelius, vaizduojančius erdvėlaivius iš jūsų mėgstamo populiaraus kosminio filmo. Ateikite patirti šią žvaigždžių kelionę į tolimą galaktiką!

LEGO® DRAUGIŲ STOVYKLA

Pasiimk savo draugę ir ateik pas mus į stovyklą tik MERGAITĖMS.Visą savaitę kursime, žaisime su Lego® tik mergaitėms skirtus modelius.  Išreišk savo talentą, konstruojant šokėją, gimnastę ir kitus modelius, kurie pristato tave kaip asmenybę. Stovyklos metu užsiimsime įvairiomis veiklomis nuo karoliukų gamybos iki architektūros. Sužinosime, kad kiekvienas žmogus nepriklausomai nuo lyties gali būti architektu ar inžinieriumi. Ir nepergyvenk mūsų grupėje bus tik mergaitės, nes ši savaitė skirta tik Jums MERGAITĖSJ

AŠ – SUPER HEROJUS

Jeigu norite, kad Jūsų vaikas super herojus atrastų iš naujo, tuomet jis turi apsilankyti šioje Bricks4kidz vasaros stovykloje. Stovyklautojai visą savaitę kurs įvairiausius Super Herojus su  LEGO® motorizuotais rinkiniais ir klasikiniais konstruktoriais. Vaikai lavins savo vaizduotę, kūrybą, o gal netgi įgys ir supergalių? Sukurkite fantazijų pasaulį ir apsaugokite jį nuo visų piktų priešų, naudodamiesi specialiomis Bricks4kidz instrukcijomis!

SPORTO IR LEGO® DIENOS STOVYKLA KAUNE

Jūsų vaikui patinka sportuoti, bet jis dievina Lego®? Mūsų SPORTO IR LEGO® stovykla kaip tik jam! Pusę dienos sportuosime, pusę dienos konstruosime.  Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz® modelius, žaisdami LEGO® žaidimus.

Sporto treneriai lavins vaikų fizinį pasiruošimą bei plaukimo įgūdžius.

Stovyklos diena:
8.00-9.00   Stovyklos dienos pradžia, atvykimas į Savanorių pr. 130 Kaunas
9.00-12.00  Sporto veikla:
• pirmadienis, trečiadienis, penktadienis fizinis aktyvumas ąžuolyne su treneriais
• antradienis, ketvirtadienis – plaukimas baseine.
12.00-13.00  Pietūs
13.00-14.30  Modelio konstravimas su LEGO konstruktoriais
14.30-15.30  Žaidimai su modeliais ar kitomis lavinimo priemonėmis
15.30-15.45  Užkandžiai
15.45-17.30  Eksperimentai, kūrybinės užduotys, žaidimai.
17.30   Stovyklos dienos pabaiga

Temos ir datos, Kaunas:

MINECRAFT MANIJA
Rugpjūčio 1-5 d
Liepos 18-22 d.

LEGO GAME ON žaidimų stovykla
Liepos 11-15 d.
Rugpjūčio 8-12 d.

PASINERK Į LEGO JŪROS PERIODO PASAULĮ
Rugpjūčio 29-31 d. (3 dienos)

VISATOS TYRINĖTOJAI
Rugpjūčio 16-19 d. (4 dienos)

AŠ – SUPER HEROJUS
Liepos 25-29 d.
Rugpjūčio 22-26 d.

SPORTO IR LEGO STOVYKLA
Liepos 11-15 d.
Liepos 25-29 d.

MINECRAFT MANIJA
Liepos 11-15d.

LEGO GAME ON žaidimų stovykla
Liepos 25-29d.

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.

Vasaros dienos stovyklos Kaune ir Kauno raj. 6-9 m. vaikams. Stovyklų temos.

 

Bricks4Kidz® dienos stovyklos 6-9 m. vaikams

Bricks4Kidz® vasaros atostogas siūlo praleisti su LEGO® mūsų nuostabiausiose stovyklose! Tai turiningas, smagus ir intelektualus laisvalaikis, pagrįstas moksliniais konceptais ir motorinių, vizualinių įgūdžių tobulinimu.

Šiemet net 8 temos 6-9 m. vaikams!

Visą savaitę kursime ir žaisime su LEGO®, atliksime eksperimentus, leisime laiką lauke. Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz® modelius, žaisdami LEGO® žaidimus ir ištyrs inžinerijos ir architektūros pasaulius.

Stovyklos vyksta darbo dienomis birželio 13 iki rugpjūčio 31 d. 8.00-17.30 val.

Stovyklų vietos:
• Savanorių pr. 130, Kaunas.
• Studentų g., Akademija, Kauno rajonas.

Bricks 4 Kidz® stovyklos privalumai: 
• Stiprina mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias.
• Skatina dėkingumą už tai, kaip viskas pasaulyje veikia.
• Padidina savigarbą sprendžiant problemas ir atliekant projektus.
• Plėtoja socialinius / emocinius įgūdžius.
• Padidina bendrąsias žinias per diskusijas, susijusias su kiekvienu modeliu.
• Skatina vaiko vaizduotę.
• Suteikia saugią, praturtintą aplinką kurti ir žaisti.
• Programos sukurtos pagal vaikų amžių ir sugebėjimus.

Stovyklos diena:
8.00   Stovyklos dienos pradžia.
8.00-9.00  Atvykimas, savarankiška kūryba ir žaidimai su LEGO® konstruktoriais.
9.00-10.00  Dienos temos aptarimas, prezentacija.
10.00-10.30  Užkandžiai.
10.39-12.00  Modelio konstravimas, kūrybinė veikla susijusi su dienos tematika.
12.00-13.30  Žaidimai ir laikas lauke.
13.30-14.30  Pietūs.
14.30-16.00  Modelio konstravimas, kūrybinė veikla susijusi su dienos tematika.
16.00-16.30  Užkandžiai.
16.30-17.30  Savarankiška kūryba ir žaidimai su LEGO® konstruktoriais, užduotys, žaidimai.
17.30   Stovyklos dienos pabaiga.

Maitinimas: 3 kartus dienoje: užkandžiai, pietūs, užkandžiai, geriamas vanduo visą dieną.

Kainos: 

5 d. stovykla – 189 eur.

4 d. stovykla (06.20-06.23; 07.04-07.08; 08.16-08.19) – 149 eur

3 d. stovykla (08.29-08.31) – 115 eur

Nuolaidos:

 10 eur nuolaida, užsiregistravus ir sumokėjus avansą iki 06.01 d.
• Antrai pamainai 10% nuolaida nuo reguliarios kainos
• Šeimos nuolaida vedant du ar daugiau vienos šeimos vaikų į 5 dienų stovyklą – 30 eur
• Šeimos nuolaida vedant du ar daugiau vienos šeimos vaikų į 4 dienų stovyklą – 20 eur

*nuolaidos nesisumuoja, taikoma viena geriausios kainos nuolaida

LEGO® GAME ON ŽAIDIMŲ STOVYKLA 

Šiandien vaikams viskas yra susiję su vaizdo žaidimais ir apps‘ais!  Šioje interaktyvioje Bricks4kidz vasaros stovykloje stovyklautojai su „LEGO®“ kaladėlėmis konstruos ir kurs skirtingus personažus iš savo mėgstamų vaizdo žaidimų – tokių kaip „Super Mario Bros“, „Roblox“, „Beyblades“, „Pokémon“ ir „Minecraft“. Žaidimų veikėjai atgis vaikų sukonstruotais robotais, 3 D modeliuose ar mozaikose. Nepamirškite klasikinių „Nintendo“ ir „SEGA“ temų – tokių kaip „Zelda“, „Ančių medžioklė“, ir „Pacman“! Kiekviena diena bus naujas nuotykis, nes virtualusis ir LEGO® pasauliai susijungs!

FORTNITE NUOTYKIŲ LEGO®  STOVYKLA

Jeigu Jūsų vaikui patinka „Fortnite“, jis turi apsilankyti mūsų naujoje Bricks4kidz vasaros stovykloje!  Kiekvieną dieną vaikai susidurs su naujais iššūkiais, sukurs bei sukonstruos pagrindinius personažus iš populiaraus „Fortnite“ vaizdo žaidimo, naudojant LEGO®  motorizuotus rinkinius ir klasikines LEGO®  kaladėles. Šioje linksmoje ir nuotykių kupinoje  „Fortnite“  stovykloje pagrindinis dėmesys bus skiriamas kūrimui, ieškojimui ir komandiniui darbui. Iki pasimatymo!

PASINERK Į LEGO® JŪROS PERIODO PASAULĮ

Ar Jūsų vaikas pasirengęs gyvenimo nuotykiui? Tegu apsiauna vaikščiojimo batus ir apsirengia drabužius … jis įeis į Jūros periodo pasaulį! Vaikai sukurs pasaulį, kuris ateina į gyvenimą su švelniu Brontosaurus, liūdna Velociraptor, bauginančiu T. Reksu ir dar daugiau. Vaikai sužinos apie nuostabius dinozaurus, gyvenančius per Jūros periodą ir kitus išnykusius priešistorinius gyvūnus, kurie klajojo per žemę ir plaukdavo jūrose prieš milijonus metų. Parodys savo įgūdžius, naudodami mūsų specializuotus projektų rinkinius! Atveskite savo vaiką mokytis, kurti ir žaisti JŪROS PERIODO PASAULIO STOVYKLOJE!

Stovyklos metu vaikai susipažins su Dinozaurų parko pasauliu, pagrindiniais dinozaurais ir jų aplinka, kaip ir kada jie gyveno. Sukurs aplinką savo dinozaurams bei juos pastatys iš LEGO®. Diskutuos: kas yra dinozaurai? kaip dinozaurai išnyko? ką mes žinome apie dinozaurus? Kurs Dinozaurų teatrą. Gamins Dinozaurų dėliones, dinozaurų pėdsakus.

MINECRAFT MANIJA

Jūsų vaikui patinka „Minecraft“? Jeigu Jūsų atsakymas yra TAIP, tuomet jis privalo apsilankyti mūsų MINECRAFT MANIJOS Bricks4kidz stovykloje!  Stovyklos metu vaikai ne tik sužinos „Minecraft“  žaidimo sukūrimo istoriją,   bet viską, ką jis įsivaizduoja, pats ir sukurs su LEGO® ! ! !

Kiekvieną dieną vaikai susidurs su naujais iššūkiais,  sukurs ir sukonstruos pagrindinius elementus iš populiarių „Minecraft“žaidimų bei kurs savo įspūdingą „Minecraft“ pasaulį.  Vaikai mėgausis „Minecraft“ pasauliu su LEGO® motorizuotais rinkiniais, susipažins su inžinerijos bei architektūros pagrindais. Ir visa tai populiariausioje Bricks4kidz vasaros stovykloje MINECRAFT MANIJA!

LEGO® VISATOS TYRINĖTOJŲ STOVYKLA

Prisijunkite prie mūsų nuotykių kelionėje į visatą! Įkvėpta NASA ir „Žvaigždžių karų“ ™, mūsų kosminių nuotykių stovykloje bus daugybė modelių, kurie padės nubloškti jūsų vaizduotę! Kiekvieną dieną stovyklautojai sužinos apie realų kosmoso tyrinėjimą ir kurs modelius, susijusius su NASA kosmine programa.

Šioje stovykloje konstruosime LEGO „Star Wars ™“ teminius modelius, žaisime žaidimus, atliksime iššūkius ir dar daugiau. Bricks4Kidz“ kosminių nuotykių stovykla įžiebs vaikams vaizduotės ir kūrybiškumo kibirkštėlės, kad jie panirtų į tikrą nuotykį! Keliaukite atgal į laiką, kur galėtumėte sukurti NASA kapsulę. Patikėkite savo astronauto įgūdžiais, kad saugiai grįštumėte į Žemę. Mes kursime motorizuotus modelius, vaizduojančius erdvėlaivius iš jūsų mėgstamo populiaraus kosminio filmo. Ateikite patirti šią žvaigždžių kelionę į tolimą galaktiką!

LEGO® DRAUGIŲ STOVYKLA

Pasiimk savo draugę ir ateik pas mus į stovyklą tik MERGAITĖMS.Visą savaitę kursime, žaisime su Lego® tik mergaitėms skirtus modelius.  Išreišk savo talentą, konstruojant šokėją, gimnastę ir kitus modelius, kurie pristato tave kaip asmenybę. Stovyklos metu užsiimsime įvairiomis veiklomis nuo karoliukų gamybos iki architektūros. Sužinosime, kad kiekvienas žmogus nepriklausomai nuo lyties gali būti architektu ar inžinieriumi. Ir nepergyvenk mūsų grupėje bus tik mergaitės, nes ši savaitė skirta tik Jums MERGAITĖSJ

AŠ – SUPER HEROJUS

Jeigu norite, kad Jūsų vaikas super herojus atrastų iš naujo, tuomet jis turi apsilankyti šioje Bricks4kidz vasaros stovykloje. Stovyklautojai visą savaitę kurs įvairiausius Super Herojus su  LEGO® motorizuotais rinkiniais ir klasikiniais konstruktoriais. Vaikai lavins savo vaizduotę, kūrybą, o gal netgi įgys ir supergalių? Sukurkite fantazijų pasaulį ir apsaugokite jį nuo visų piktų priešų, naudodamiesi specialiomis Bricks4kidz instrukcijomis!

SPORTO IR LEGO® DIENOS STOVYKLA KAUNE

Jūsų vaikui patinka sportuoti, bet jis dievina Lego®? Mūsų SPORTO IR LEGO® stovykla kaip tik jam! Pusę dienos sportuosime, pusę dienos konstruosime.  Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz® modelius, žaisdami LEGO® žaidimus.

Sporto treneriai lavins vaikų fizinį pasiruošimą bei plaukimo įgūdžius.

Stovyklos diena:
8.00-9.00   Stovyklos dienos pradžia, atvykimas į Savanorių pr. 130 Kaunas
9.00-12.00  Sporto veikla:
• pirmadienis, trečiadienis, penktadienis fizinis aktyvumas ąžuolyne su treneriais
• antradienis, ketvirtadienis – plaukimas baseine.
12.00-13.00  Pietūs
13.00-14.30  Modelio konstravimas su LEGO konstruktoriais
14.30-15.30  Žaidimai su modeliais ar kitomis lavinimo priemonėmis
15.30-15.45  Užkandžiai
15.45-17.30  Eksperimentai, kūrybinės užduotys, žaidimai.
17.30   Stovyklos dienos pabaiga

Temos ir datos, Kaunas:

MINECRAFT MANIJA
Rugpjūčio 1-5 d
Liepos 18-22 d.

FORTNITE NUOTYKIŲ LEGO STOVYKLA
Liepos 4-8 d. (4 dienos)

LEGO GAME ON žaidimų stovykla
Birželio 13-17 d.
Liepos 11-15 d.
Rugpjūčio 8-12 d.

LEGO FRIENDS STOVYKLA
Liepos 4-8 d. (4 dienos)

PASINERK Į LEGO JŪROS PERIODO PASAULĮ
Rugpjūčio 29-31 d. (3 dienos)

VISATOS TYRINĖTOJAI
Birželio 20-23 d. (4 dienos)
Rugpjūčio 16-19 d. (4 dienos)

AŠ – SUPER HEROJUS
Liepos 25-29 d.
Rugpjūčio 22-26 d.

SPORTO IR LEGO STOVYKLA
Birželio 27- liepos 1 d.
Liepos 11-15 d.
Liepos 18-22 d.
Liepos 25-29 d.
Rugpjūčio 1-5 d.

MINECRAFT MANIJA
Liepos 11-15d.
Rugpjūčio 8-12 d.

LEGO GAME ON žaidimų stovykla
Liepos 25-29d.

PASINERK Į LEGO JŪROS PERIODO PASAULĮ
Rugpjūčio 1-5 d.

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.