Konstravimo privalumai LEGO® užsiėmimuose

Kodėl LEGO®?

Šiandieniniame pasaulyje nuolatos pastebime naujienų apie žaislų pramonę bei jos kuriamus produktus. Vaikai sekdami tendencijas nori turėti populiariausių žaislų, kuriais galėtų pasidžiaugti su savo draugais.

Tačiau XXI amžiaus tėvai nebėra tokie patiklūs: aklai nepasikliaudami žaislų pramonės primetamomis madomis, ieško būdų, kaip sudominti ir nukreipti savo vaikus link edukacinių žaislų, kurie ne tik linksmi, bet ir naudingi vaiko lavinimui.

Vienas tokių žaislų yra LEGO® konstruktorius, kuris daugiau nei 70 metų koja kojon žengia su technologijomis ir yra pats mėgstamiausias vaikų ir tėvų žaislas, kodėl?

Su LEGO® kaladėlėmis įsijaučia į kūrėjo vaidmenį

Savęs ieškojimas prasideda dar vaikystėje, kai vaikas ima jį sudominusį daiktą, bando su juo žaisti, sulipdyti detales. Pamažu plečiasi jo pasaulis, o daiktus ar detales pradeda savaime dėti vieną prie kito. Taip atsiranda konstravimo procesas ir į mažo vaikučio gyvenimą įžengia mažos spalvotos kaladėlės, kurios vadinasi LEGO®. Dažnas vaikas konstruodamas LEGO® kaladėlėmis įsijaučia į kūrėjo vaidmenį, jo kaladėlės virsta įvairiausiais statiniais – dangoraižiais, dinozaurais, pilimis ar tiesiog namais, kurie lavina jo vaizduotę ir suteikia džiaugsmo. Šioje vietoje labai svarbus tėvų dėmesys, siekiant vaiką nukreipti teisinga linkme, nes augdamas jis nori kurti sudėtingesnius, tikrovę atitinkančius statinius.

Būsimi architektai ir inžinieriai

Vieniems vaikams labiau patinka dainuoti, kitiems šokti, tretiems sportuoti, tada tėvai ieško būrelių, kuriuose galėtų lavinti savo vaikučio gabumus. Lygiai taip pat yra ir su vaikais, kurie domisi LEGO® kaladėlėmis, architektūra ar inžinerija, jie yra laukiami edukaciniuose Bricks4kidz® užsiėmimuose, kuriuose žaidžia, mokosi ir konstruoja pagal pasaulyje garsėjančius STEM principus: mokslas, technologijos, inžinerija bei matematika. Dalyvaudami šiuose užsiėmimuose vaikai net nepastebi, kaip žaisdami įgyja žinių ir susipažįsta su naujomis mokslo bei technologijų sritimis.

Žaisdami mokosi

Bricks4kidz® užsiėmimuose kartu su patyrusiais mokytojais vaikai susipažįsta su spalvomis, skaičiais bei statiniais, taip lavindami smulkiąją motoriką bei išreikšdami savo fantazijų pasaulį su LEGO®. Naudodami iš anksto paruoštas instrukcijas, jie konstruoja žinomiausius pasaulio pastatus, gyvūnus, susipažįsta su įvairiomis profesijomis, mokosi susikaupti bei dirbti komandoje. Būtent dėl šios priežasties tėvai dažnai renkasi robotikos užsiėmimus, kuriuose vaikas žaisdamas mokosi, kuria ir jaučiasi laimingas.

Konstravimas skatina vaizduotę 

Konstravimas skatina vaikų vaizduotę, padeda tobulinti darbo komandoje įgūdžius, o pasitelkus STEM metodiką ir populiariausią pasaulyje žaislą LEGO®, padaro mokymosi ir pasaulio pažinimo procesą spalvingesnį, kad kiekvienam vaikui mokytis būtų malonu ir linksma, o įgytos žinios išliktų ilgam!

Bricks4kidz programos sukurtos pagal amžiaus grupes ir gebėjimus: 3 – 4 m, 4 – 5 m., 5 – 6 m., 6 – 8 m., 9 – 12 m.

Skatinkite savo vaikus konstruoti, juk žaisdami jie geriausiai pažįsta pasaulį!

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.