S.T.E.M

 

 

Bricks 4 Kidz® programose vaikai mokosi, stato ir žaidžia su LEGO® kaladėlėmis! LEGO® produktai suteikia vaikams džiaugsmo, besimokant S.T.E.M. (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pagrindų.

Bricks 4 Kidz® tikslas – suteikti vaikams žinias, kurios skatina kritinį mąstymą, kūrybiškumą, organizacinius sugebėjimus, problemų sprendimą ir komandinį darbą.

MOKSLAS

Kiekvieno modelio kūrimas praplečia vaiko žinių žodyną. Norint surinkti modelį vaikams reikia pritaikyti fizikos dėsnius.

TECHNOLOGIJOS

Technologija įgyvendina mokslo žinias, norint išrasti ir spręsti problemas. Vaikai naudoja savo kūrybiškumą ir analitinius įgūdžius, norėdami atrasti perspektyvius problemų sprendimo būdus kiekvienos pamokos pradžioje.

INŽINERIJA

Inžinerija naudoja praktinį mokslo pritaikymą: projektuoti ir kurti. Vaikai naudoja inžinerinius įgūdžius, kad galėtų kurti modelius, tokius kaip tiltai, bokštai ir kalneliai, nors jie gal to ir neįsivaizduoja.

MATEMATIKA

Vaikams suteikiama galimybė nenutrūkstamai panaudoti matematikos įgūdžius, vertinant, skaičiuojant ir kuriant LEGO® kaladėlėmis.

Nuotraukų galerija

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.