*Išankstinės registracijos formoje pateikiami preliminarūs būrelio laikai, būrelių organizatorius pasilieka teisę vienpusiškai keisti būrelio laikus ir vietą apie tai informavęs paslaugos gavėją. 

Numatomas grupių startas 2022 m. rugsėjį-spalį. 

Užsiėmimus lankantiems mokyklinukams (1-12 kl. vaikams) gali būti pritaikytas NVŠ krepšelis, tam turite užpildyti atskirą registracijos formą. 

Nesusirinkus grupei, išankstinės registracijos mokestis bus grąžinamas.

Išankstinės registracijos mokestis yra pirmo mėnesio įmoka.

Būreliai, kurie patiks bet kokio amžiaus vaikams!

Bricks4kidz programa skirta vaikams sukurti nepaprastą atmosferą, kur vaikai mokosi, stato ir žaidžia su LEGO konstruktoriais.
Užsiėmimai skirti mokytis S.T.E.M. (mokslo, technologijos, inžinerijos ir matematikos) pagrindus.

Edukacija pagrįsta Bricks 4 Kidz® patentuotų modelių planais, skirtais įkvėpti būsimus inžinierius ir architektus.

Bricks4kidz neformalaus ugdymo programa – edukacija su LEGO® mokyti S.T.E.M. pagrindus sudaro galimybę atsiskleisti individualiems besimokančiųjų gebėjimams. Naudojant LEGO®. Bricks 4 Kidz® užsiėmimo metu vaikams suteikiamos edukacinės žinios apie konstruojamą objektą.

Užsiėmimo struktūra yra padalinta į: teorinę, praktinę, kūrybinę bei žaidybinę veiklą ir apibendrinimą.

Teorinėje dalyje vaikams yra rodoma prezentacija ir vyksta diskusija apie dienos temą.  Vaikai kartu su mokytoju aptarinėja temos modelio funkcijas, jo pritaikyma gyvenime (vaikai dalyvauja diskusijoje ir prezentacijoje, vyksta temos modelio funkcijų aptarimas, jo pritaikymas gyvenime.)

Praktinėje dalyje vyksta konstravimas pagal pateiktus modelių planus. Modelio planai yra skiriami pagal vaiko amžių ir gebėjimus – nuo lengviausių iki sudėtingiausių.

Kūrybinėje veikloje skatinamas vaikų kūrybiškumas. Modelį jie tobulina individualiai taip, kaip jie įsivaizduoja. Užsiėmimo metu ne tik vaikai, bet ir mokytojas mokosi stebėdamas vaikų patobulintus modelius.

Žaidybinėje veikloje yra ugdomos iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijos.

Apibendrinime diskusijos metodu vyksta išmoktų, sužinotų žinių aptarimas. Ugdomos dalykinės kompetencijos, bendrosios žinios.

 

Nerandate savo mokyklos ar darželio? Rašykite lietuva@bricks4kidz.com

Norite individualaus užsiėmimo? Rašykite lietuva@bricks4kidz.com

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.