"Kūltūros pasas" kultūrinės edukacijos

Kviečiame į “Kultūros Paso” edukacijas!!

 

VILNIUI 700! Praktinė Vilniaus pažinimo edukacija konstruojant su LEGO®.

0-12 klasės

BRICKS4KIDZ® edukacinis renginys.
Kiekviena pasaulio šalis turi savo sostinę. O mūsų brangios Lietuvos – Vilnius!
700 metų jubiliejaus proga norime pagerbti šį mūsų miestą ir parodyti vaikams, koks Vilnius yra ypatingas, kupinas veiksmo, meno, įkvėpimo, istorijos ir netikėtų atradimų. Juk neveltui apie miesto įkūrimą byloja Geležinio vilko legenda. VILNIUI 700! Praktinė Vilniaus pažinimo edukacija konstruojant su LEGO – edukacija skatina pažinti ne tik savo šalį kultūrą, vertinti ir tausoti esantį paveldą. Taip pat tema plečia mokinių kultūros supratimą, jų išskirtinumą bei siekia, kad mokiniai teigiamai vertintų bei jaustų norą išsaugoti savas tradicijas. Edukacijos metu mokiniai naudodami savo kūrybingumą susipažins su Vilniaus miesto kultūros paveldu juos konstruodami.

DAUGIAU>>

Susipažink su Lietuvos jūreivystės istorija ir Klaipėdos kraštu, konstruojant su LEGO®.

0-8 klasės

BRICKS4KIDZ® edukacinis renginys praplės vaikų kultūrinį ir tautinį sąmoningumą kartu lavins vaiko įgūdžius: bendradarbiavimą, komunikaciją, kūrybingumą, kritinį mąstymą, problemų sprendimą. Edukacinio renginio metu su vaikais diskutuosime apie Lietuvos jūreivystės ir laivybos istoriają, Klaipėdos krašto kultūrinį bei tautinį paveldą. Dabartinės Lietuvos pakrantėse kadaise skleidėsi visapusė jūrinė kultūra – pirataujančių kuršių laivynas vertė drebėti Gotlando ir Švedijos gyventojus. Abiejų Tautų Respublikos laivai dalyvavo svarbiuose kariniuose jūros mūšiuose, pajūryje buvo išplitęs tarptautinis kontrabandininkų tinklas, kuris ne vieną dešimtmetį vienijo pirklius, pakrantės gyventojus ir jūreivius. Klaipėda XIX amžiuje turėjo apie 90 burlaivių. Tad galima įsivaizduoti, kad miesto pakrantėje virė intensyvus gyvenimas. Renginio metu su mokiniais konstruosime su LEGO burlaivius. Modelius konstruos pagal modelio planus, juos sukonstavus galės patobulinti iš savo kūrybos. Užbaigsime edukacinį renginį apibendrinimu. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą.

DAUGIAU>>

Atsinaujinantys energijos ištekliai ir energetikos raida: praktinė edukacija su LEGO®

5-10 klasės

Bricks4Kidz® edukacinis renginys supažindins vaikus su atsinaujinančios energijos ištekliais ir energetikos raida per konstravimą su LEGO. Kas yra energija? Kas yra atsinaujinti ir neatsinaujinanti energija? Kokią įtaką turi atsinaujinančios energijos ištekliai gamtai, kultūriniam gamtos paveldui? Edukacinio renginio metu vaikai sužinos įdomių faktų ir naudingų dalykų apie atsinaujančios energijos išteklius, jų reikšmę gamtos paveldui bei formuojamą įtaką kultūriniam bei tautiniam ateities žmogaus identitetui. Vaikai pasiners į smagų konstravimo procesą, kurio metu sukonstruos vėjo jėgainę. Stiprinsime tvarią mąstyseną, sąmoningumą, bendradarbiavimo, komunikavimo įgūdžius, lavinsime gebėjimą priimti sprendimus, skatinsime kūrybiškumą per smagią ir įdomią patyriminę veiklą.

DAUGIAU>>

TVARESNIS PASAULIS: edukacinis renginys per konstravimą su LEGO®

5-12 klasės

Bricks4Kidz® edukacinis renginys supažindins vaikus su tvarumu ir kultūriniu paveldu per konstravimą su LEGO. Kas yra tvarumas? Kodėl svarbu mąstyti ir elgtis tvariai? Kaip tai veikia mus supantį pasaulį? Kokią reikšmę turi senųjų pastatų saugojimas, restauravimas tvarumui ir kultūros paveldui? Edukacinio renginio metu vaikai sužinos įdomių dalykų apie tvarumą, senųjų pastatų prikėlimą naujam gyvenimui, pasiners į smagų konstravimo procesą, kurio metu sukonstruos įvairius pastatus. Stiprinsime tvarią mąstyseną, sąmoningumą, bendradarbiavimo, komunikavimo įgūdžius, lavinsime gebėjimą priimti sprendimus, skatinsime kūrybiškumą per patyriminę veiklą.

DAUGIAU>>

“MISIJA – SAUGOME GAMTĄ!”: praktinė edukacija su LEGO®

0-4 klasės

Bricks4Kidz® edukacinis renginys vaikams suteiks žinių su gamtos tausojimą, mišrųjį kultūros ir gamtos paveldą per konstravimą su LEGO. Kokių yra Lietuvos gamtos paminklų? Su kokiais iššūkiais šiuolaikiniame pasaulyje susiduria gamta? Kodėl svarbu saugoti gamtą? Kokie būdai gali padėti įgyvendinti gamtos saugojimo misiją? Edukacinio renginio metu vaikai sužinos įdomių dalykų apie vertingiausius Lietuvos gamtos paveldo objektus, gamtos tausojimo svarbą, pasiners į smagų konstravimo procesą, kurio metu konstruos. Stiprinsime bendradarbiavimo, komunikavimo įgūdžus, lavinsime gebėjimą priimti sprendimus, skatinsime kūrybiškumą per praktinę veiklą.

DAUGIAU>>

SOSTINIŲ SVARBA KULTŪRINIAM GYVENIMUI: praktinė edukacija su LEGO®

0-4 klasės

SOSTINIŲ SVARBA KULTŪRINIAM GYVENIMUI: PRAKTINĖ EDUKACIJA SU LEGO. Nuo senų laikų pasaulyje pradėjo kurtis bendruomenės, miesteliai, miestai, šalys. Šalyse esantys miestai išsiskirdavo savo nauda visuomenei (vieni būdavo pramoniniai, prekybiniai, kultūriniai) tokius miestus turime ir dabar. Tačiau dar nuo senų laikų atsirado terminas kaip “sostinė” – kuris vartojamas įvairiomis prasmėmis. Lietuvoje irgi turime puikių pavyzdžių:Telšiai – Žemaitijos sostinė, Varėna – Lietuvos grybų sostinė ir t.t. Bet ką žodis “sostinė” reiškė tada ir dabar? Kuo šalims yra svarbi jų sostinė? Šiuos klausimus kelsime kartu su mokiniais ir diskutuosime. Kalbėsime apie žodžio “sostinė” reikšmę bei svarbą. Kalbėsime apie Lietuvos istorijoje buvusias sostines, taip pat paliesime keletą kitų šalių (Prancūzija, Jungtinė Karalystė ir pan.). Tai edukacija , kurios metu vaikai susipažins su savo šalies ir kitų šalių sostinėmis bei diskutuos sostinių svarbą šalims. Edukacijos metu vaikai konstruos su LEGO modelį. Edukacija skatina pažinti ne tik savo šalies kultūra, bet susipažinti ir su kitomis skirtingomis šalimis ir jų kultūros paveldu. Taip pat tema plečia mokinių kultūros supratimą, jų išskirtinumą bei siekia, kad mokiniai pažinę kitokias kultūras, jas priimtų teigiamai ir jaustų norą išsaugoti savas tradicijas. Edukacijos metu mokiniai naudodami savo kūrybingumą susipažins su skirtingų tautų kultūros paveldu juos konstruodami.

DAUGIAU>>

Ateities inžinierius: praktinė edukacija su LEGO®

1-12 klasės

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys supažindins vaikus su inžineriniais išradimais ir pasauliniu kultūriniu paveldu per konstravimą su LEGO. Edukacinis renginys suteiks vaikams įdomių kultūrinių žinių apie inžinerijos išradimus, ugdys jų kūrybiškumą, tautiškumą ir kritinį mąstymą, kompleksiškai ruoš vaiką ateičiai. Jie supras inžinerinių išradimų svarbą šalies vystymuisi, tam laikmečiui būdingus kultūrinius aspektus, jų veikimo principus. Konstruosime: pakeliamus tiltus, vėjo malūnus, elektromobilius, liftus ir dar daugiau. Žmonių rūšis yra neprilygstamai išradinga. Nuo tos akimirkos, kai kažkas daužydamas vieną akmenį į kitą pasigamino įrankį su aštria briauna iki dienos, kai Marse nusileido nuotraukas į Žemę siuntę zondai, kai kurie pasiekimai vertintini kaip išskirtinai revoliuciniai. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą. LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.

DAUGIAU>>

Lietuvos architektūra (Nuotolinė paslauga)

1-6 klasės

Edukacinis renginys supažindins vaikus su Lietuvos architektūra ir kultūriniu bei tautiniu paveldu. Moksleiviai susipažins su architektūros epochomis, stiliais, konstrukcijomis. Sudalyvaus Lietuvos architektūros virtualioje viktorinoje pasitelkiant išmaniąsias technologijas. Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių žinių, bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai.

DAUGIAU>>

Susipažink su Lietuvos architektūriniais objektais konstruojant su LEGO®

1-6 klasės

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys supažindins vaikus su Lietuvos architektūra ir kultūriniu bei tautiniu paveldu per konstravimą su LEGO. Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių žinių, bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai. Konstruosime: Gedimino pilį, Valdovų rūmus, Prezidentūros rūmus ir dar daugiau. Per potyrį konstruojant skirtingus modelius, vaikai lengviau įsisąmonins Lietuvos architektūros istoriją ir kultūrinį pavedą. Jie supras kaip vienas ar kitas pastatas pastatytas, kokių principų reikia laikytis norint jį pastatyti. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą, LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.

DAUGIAU>>

Atsinaujinantys energijos ištekliai ir energetikos raida: nuotolinis edukacinis renginys

5-8 klasės

Nuotolinis edukacinis renginys supažindins vaikus su atsinaujinančios energijos ištekliais ir energetikos raida. Kas yra energija? Kas yra atsinaujinti ir neatsinaujinanti energija? Kokią įtaką turi atsinaujinančios energijos ištekliai gamtai, kultūriniam gamtos paveldui? Edukacinio renginio metu vaikai sužinos įdomių faktų ir naudingų dalykų apie atsinaujančios energijos išteklius, jų reikšmę gamtos paveldui bei formuojamą įtaką kultūriniam bei tautiniam ateities žmogaus identitetui. Vaikai pasiners į smagų kūrybinį procesą, kurio metu panaudojant antrines žaliavas kurs įvairius energetikos motyvus. Stiprinsime tvarią mąstyseną, sąmoningumą, bendradarbiavimo, komunikavimo įgūdžius, lavinsime gebėjimą priimti sprendimus, skatinsime kūrybiškumą per smagią ir įdomią patyriminę veiklą.

DAUGIAU>>

Lietuvių liaudies pasakos, jų simbolika konstruojant su LEGO ®

1-4 klasės

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys suteiks vaikams įdomių kultūrinių žinių apie lietuvių liaudies pasakas, jų simboliką per konstravimą su LEGO. Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių žinių, bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai. Konstruosime pasakų veikėjus ir simboliką su LEGO. Per potyrį konstruojant skirtingus modelius, vaikai lengviau įsisąmonins pateiktą informaciją. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą, LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.

DAUGIAU>>

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.