Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

 

UŽSIĖMIMAI KONTAKTINIU BŪDU

1. Kas yra Bricks4Kidz?

Bricks4Kidz® yra ugdymo ir užimtumo sistema sukurta JAV, skirta mokyti S.T.E.M. (gamtos mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pagrindus su LEGO®. Bricks4Kidz organizuoja būrelius, edukacines ir gimtadienio šventes, integruotas pamokas 3-12 metų vaikams.

Daugiau apie Bricks4Kidz – https://www.bricks4kidz.lt/apiemus/

2. Kaip vyksta Bricks4Kidz užsiėmimai?

Bricks4Kidz būreliai vyksta tiek kontaktiniu (darželiuose, mokyklose bei mūsų kūrybingumo centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje), tiek nuotoliniu būdu.

Užsiėmimuose vadovaujamės Bricks4Kidz šūkiu: mokomės, statome, žaidžiame su LEGO. Taigi, pirmiausia mokytojas praveda diskusiją, susijusią su tos dienos modeliu; tuomet vaikai porose konstruoja dienos modelį pagal patentuotus Bricks4Kidz modelius; galiausiai su vaikais reflektuojama, aptariamos dienos modelio ypatybės ir skiriama šiek tiek laisvo laiko, suteikiant vaikams galimybę pažaisti ir plėtoti savo kūrybiškumą bei vaizduotę.

Mes tikime, kad vaikai geriausiai mokosi per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą.

Bricks4Kidz nuotoliniai būreliai vyksta ZOOM platformoje, o jų struktūra panaši į kontaktinius užsiėmimus – mokytojas su vaikais diskutuoja apie dienos temą ir kartu konstruoja dienos modelį. Modeliai yra tokie, kad vaikai gali konstruoti su tokiomis kaladėlėmis, kurias turi namuose. Papildomų priemonių nereikia! Užsiėmimo pabaigoje vaikai su mokytoju atlieka įvairias S.T.E.M. – kūrybines, skaičiavimo, eksperimentines – užduotis.

3. Kiek vaikų bus grupėje?

Bricks4Kidz užsiėmimo grupėje dalyvauja iki 16 vaikų.

4. Kiek laiko trunka ir kaip dažnai vyksta užsiėmimai?

Ikimokyklinio amžiaus vaikams (3-4 m.; 4-5 m.; 5-6 m.) užsiėmimai vyksta 45 minutes, 1 k. per savaitę.

Mokyklinio amžiaus vaikams (6-8 m.; 9-12 m.) užsiėmimai vyksta 90 minučių, 1k. per savaitę.

5. Ar sulauksime atgalinio ryšio apie vaikus ir jų tobulėjimą?

Mokyklinio amžiaus vaikai mokosi temomis. Viena tema – 6 užsiėmimai. Po temos baigimo vaikams įteikiami diplomai su pasiekimų įvertinimu. Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimus siunčiame du kartus per sezoną.

UŽSIĖMIMAI NUOTOLINIU BŪDU

6. Kaip vyksta nuotoliniai Bricks4Kidz užsiėmimai?

Bricks4Kidz siūlo 2 skirtingus užsiėmimus nuotoliniu būdu:

  • Kūrybinių industrijų pradžiamokslis

    Kūrybinių industrijų pradžiamokslio metu supažindinsime 9-12 m. vaikus su šiuolaikinėmis technologijomis kuriant istorijas, filmus, įrašus ar vaizdo žaidimus.

    Programos metu vaikai lavins kodavimo ir programavimo įgūdžius. Jie įgis dalykinių žinių, ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir kompleksiškai ruošis ateičiai.

Užsiėmimui reikalingas tik kompiuteris. Užsiėmimai vyksta 90 minučių, du kartus per savaite

  • Architektūros pradžiamokslio nuotoliniai užsiėmimai su LEGO skirti 7-12 m. vaikams

Nuotoliniai architektūros pradžiamokslio užsiėmimai vyksta ZOOM platformoje. Jų metu vaikai susipažįsta su architektūros principais ir architekto darbu; kartu su mokytoja konstruoja dienos architektūrinį modelį, aptaria jo ypatybes ir stilistiką.

Užsiėmimui reikalingos LEGO kaladėlės. 90 min užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę.

7. Ar užteks LEGO kaladėlių, kurias turime namie?

Mūsų programa sukurta taip, jog pakanka savo namuose turimų kaladėlių.

8. Ar gali užsiėmimuose dalyvauti keli šeimos vaikai?

Taip, galite dalyvauti su sese, broliu ar visa šeima už tą patį mėnesinį mokestį!

REGISTRACIJA

9. Mano vaiko mokykloje/darželyje nėra registracijos į jūsų būrelį. Kaip sužinoti, kai ji atsiras?

Jei nerandate savo mokyklos ar darželio registracijoje susisiekite su mumis 865050556 arba [email protected].
Kol būrelis bus jūsų vaikų ugdymo įstaigose, kviečiame prisijungti prie būrelių kūrybingumo centre Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ar Panevėžyje. Daugiau informacijos: https://www.bricks4kidz.lt/uzsiemimai-kurybingumo-centre/

10. Mano vaiko mokykloje/darželyje nesusidarė grupė.

Grupės susidarymui reikalingi bent 8 vaikai. Visada skatiname mokyklos/darželio vaikų tėvelius bendradarbiauti ir dalintis informacija apie registraciją į Bricks4Kidz būrelį – pasklidus žiniai grupė kaip mat susiformuoja!
Nesusiformavus grupei kviečiame prisijungti prie lankančiųjų Bricks4Kidz kūrybingumo centre Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje. Daugiau informacijos: https://www.bricks4kidz.lt/uzsiemimai-kurybingumo-centre/

11. Ar galima išbandyti būrelį nemokamai?

Rugpjūčio ir Rugsėjo mėnesiais organizuojame bandomuosius nemokamus užsiėmimus mūsų kūrybingumo centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje, mielai kviečiame apsilankyti.

12. Ką daryti norint nutraukti būrelio sutartį?

Norėdami nutraukti būrelio sutartį, susisiekite su Bricks4Kidz administracija el. paštu [email protected]

13. Kaip užsiregistruoti į būrelį/užsiėmimus?

Užsiregistruoti į būrelius galima mūsų internetiniame puslapyje https://www.bricks4kidz.lt/bureliai/, išsirinkus mokyklą, darželį, kūrybingumo centrą ar nuotolinius užsiėmimus bei užpildžius trumpą formą.

Jei kyla klausimų, prašome susisiekti telefonu +37065050556 ar el. paštu [email protected]

14. Mano vaikui 5,5, ar jis gali eiti į 6-8m. grupę?

Susipažinę su daugybę smalsių ir protingų vaikų Bricks4Kidz būreliuose ir stovyklose suprantame, kad kiekvienas vaikas ir jo sugebėjimai yra individualūs. Kviečiame apsilankyti mūsų kūrybingumo centrų užsiėmimuose ir kartu su mokytoja priimti sprendimą.

APMOKĖJIMAI

15. Vaikas praleido užsiėmimą dėl pateisinamos priežasties. Ar už kitą mėnesį reikės mokėti mažiau?

Už būrelį mokama visada ta pati mėnesinė įmoka, tačiau Bricks4Kidz suteikia galimybę už praleistą užsiėmimą “kompensuoti” mūsų kūrybingumo centre Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžy, nuotoliniu būdu dalyvaujant tiesiogiai, nuotoliniu būdu savarankiškai gavus pamokos medžiagą. Tvarkaraščiai Jums bus skelbiami elektroniniu paštu.

16. Kaip susimokėti už užsiėmimus?

Susimokėti už užsiėmimus galite atlikdami pavedimą į sutartyje nurodytą sąskaitą.

Apmokėjimą reikia atlikti už einamąjį mėnesį penktos mėnesio dienomis.

Kiekvieno mėnesio pabaigoje siunčiame priminimą apie apmokėjimą.

NUOLAIDOS IR NVŠ

17. Būrelį lanko abu šeimos vaikai. Ar mums priklauso nuolaida?

Taip. Jei būrelį lanko 2 ar daugiau tos pačios šeimos vaikų, taikome 10% nuolaidą bendrai mokamai sumai.

18. Kokios nuolaidos yra taikomos?

Perkant sezono abonementą taikoma 10% nuolaida, 4/5 mėn. abonementą – 5% nuolaida.

19. Kas yra NVŠ ir kaip jį gauti?

NVŠ – neformalaus vaikų švietimo krepšelis, kitaip tariant, valstybės finansavimas vienam vaikui vieno būrelio lankymui.

NVŠ krepšelį gali gauti mokyklinio amžiaus vaikai. Norint pretenduoti į NVŠ krepšelį, registracijos formoje pažymėkite “Taip” prie skilties “Ar pageidaujate pasinaudoti NVŠ krepšelio kompensaciją?”. Kadangi vietų, finansuojamų NVŠ krepšeliu, skaičius ribotas, todėl “varnelės” taip uždėjimas dar negarantuoja finansuojamos vietos. Apie jūsų vaikui paskirtą NVŠ krepšelį Bricks4Kidz būreliui informuosime atskirai. 99% sutarčių paprastai pasirašoma rugsėjo mėnesį. Jeigu Jūs pareiškėte norą, bet deja neužteko krepšelių, atsiradus papildomiems mes atskirai Jus informuosime.

GIMTADIENIAI

20. Ar atvykstate į vaiko gimtadienio šventę?

Gimtadienio šventes organizuojame Bricks4Kidz kūrybingumo centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje. 

21. Ką vaikai veikia per jūsų organizuojamas gimtadienio šventes?

Gimtadienio šventės metu vaikai kurs, konstruos ir žais su Lego®. Atliks eksperimentus bei žais įvairius žaidimus. Viso gimtadienio šventės metu vaikai būna užimti linksmųjų Bricks4Kidz mokytojų, todėl Bricks4Kidz šventė bus smagi, įdomi, saugi ir tiesiog nepamirštama!

22. Ar galima pasirinkti savo gimtadienio temą?

 Žinoma! Turime daugybę šaunių šventės temų, tokių kaip “Minecraft”, “Ledo šalis”, “Princesių vakarėlis”, “Piratai”, ir dar daug kitų! Kviečiame išsirinkti iš mūsų turimų, o jei neradote temos, susisiekite su mumis ir mes tikrai sukursime individualų scenarijų Jūsų šventei iš daugiau nei 500 Bricks4Kidz® patentuotų modelių.

Daugiau informacijos apie gimtadieno šventę ir temas čia: https://www.bricks4kidz.lt/gimtadienio-sventes/

23. Kokio amžiaus vaikams organizuojate gimtadienius?

Gimtadienio šventes organizuojame 5-12 metų vaikams, tačiau mažieji gimtadienio svečiai taip pat nenuobodžiaus!

24. Kiek kainuoja Bricks4Kidz gimtadienio šventė?

Šventės kaina priklauso nuo jūsų pasirinktos šventės trukmės, svečių skaičiaus ir šventinio paketo. Daugiau informacijos apie Bricks4Kidz gimtadienio kainas ir paketus: https://www.bricks4kidz.lt/gimtadienio-sventes/

25. Ar galima atsinešti savo maistą?

Taip, savo maistą atsinešti galima.

EDUKACIJOS

26. Kas yra edukaciniai užsiėmimai?

Edukacinis Bricks4Kidz užsiėmimas yra vienkartinė integruota pamoka, skirta paįvairinti darželinukų ar mokinių kasdienybę. Užsiėmimai organizuojami vienai klasei (grupei), o jų metu su vaikais mokomės, diskutuojame ir konstruojame modelius su LEGO. Edukacinių užsiėmimų temas galima pasirinkti atsižvelgiant į ugdymo įstaigos mokymosi programą ar šventės tematiką.

 

Edukacinius užsiėmimus organizuojame tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu.

Daugiau apie edukacinius renginius: https://www.bricks4kidz.lt/programos-pristatymas/specialios-pamokos-mokyklose/

27. Ar edukaciniai užsiėmimai yra tas pats kaip būrelis?

Ne, edukaciniai užsiėmimai yra vienkartiniai renginiai visai klasei (grupei), atliepiantys ugdymo įstaigos pageidaujamą temą.

28. Kur vyksta edukaciniai užsiėmimai?

Edukacinius užsiėmimus pravedame tiek atvykdami į ugdymo įstaigas, tiek kviesdami klasės išvykai į Bricks4Kidz kūrybingumo centrus.

29. Kokios yra galimos edukacinio užsiėmimo temos?

Siekiame, kad edukaciniai užsiėmimai būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi, todėl temos yra suderinamos individualiai pagal ugdymo įstaigai aktualias mokymosi programos ar švenčių temas.

30. Kiek vaikų gali dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose?

Edukaciniuose užsiėmimuose gali dalyvauti iki 24 vaikų.

31. Kokia yra edukacinio užsiėmimo kaina?

Edukacinio užsiėmimo kaina priklauso nuo Jūsų miesto, grupės dydžio ir užsiėmimo trukmės. Dėl detalaus pasiūlymo prašome susisiekti el paštu: [email protected]

KULTŪROS PASAS

32. Kas yra kultūros pasas?

Kultūros pasas yra priemonė visų Lietuvos mokinių kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

33. Ar Bricks4Kidz dalyvauja kultūros paso projekte?

Taip, Bricks4Kidz dalyvauja kultūros paso projekte ir organizuoja užsiėmimus.  Mokyklos gali užsisakyti kultūros pažinimo įpročius ugdančius užsiėmimus, kurie bus finansuojami iš kultūros paso lėšų.

Temas galima rasti paspaudus nuorodą apačioje:

Kultūrinės edukacijos sistema (kulturospasas.lt)

 

34. Kur ir kaip vyksta užsiėmimai?

Užsiėmimai vyksta nuotliniu arba kontaktiniu būdu Jūsų mokykloje arba mūsų Kūrybingumo centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje.

35. Kaip galima užsisakyti kultūros paso užsiėmimą?

Užsiregistruoti Bricks 4 Kidz Kultūros Paso užsiėmimams galima ČIA

STOVYKLOS

36. Ką vaikai veikia stovyklos metu?

Bricks4Kidz stovyklų metu vaikai kuria ir žaidžia su LEGO, atlieka eksperimentus, kūrybines užduotis, smagiai leidžia laiką lauke. Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz® modelius. Mūsų dienos stovykla yra intensyvi, veiksmas vyksta su LEGO® kaladėlėmis, žaidimais ir dar daugiau, tad vaikai turės daug LEGO® linksmybių!

37. Kur vyksta Bricks4Kidz stovyklos?

Bricks4Kidz stovyklos vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje, Gargžduose, Kretingoje, Šilutėje,  Marijampolėje, Panevėžyje.

39. Ar galima užsiregistruoti ir dalyvauti tik vienoje stovyklose dienoje?

Taip. Dėl šios galimybės prašome susisiekti el. paštu [email protected].

40. Ką reikia vaikui atsinešti į stovyklą?

            Į stovyklą reikia atsinešti:

  • Kepurę nuo saulės (vasaros metu);
  • Gertuvę;
  • Avalynę persiauti viduje;

 

Savo LEGO kaladėlių atsinešti nereikia.

41. Koks yra stovyklos maitinimas?

Stovyklos dienos metu vaikai yra maitinami 3 kartus. Užkandžiai yra valgomi stovykloje, o šiltus pietus valgome kavinėje. Kviečiame tėvelius pasirūpinti gertuve, kurią vaikai dienos eigoje galės pasipildyti stovykloje. Papildomai atsinešti maisto nebūtina.

42. Ar vaikai turi galimybę pažaisti lauke?

Taip, kasdieną lauke praleidžiame 2-3 valandas.

43. JEI VAIKAS SUSIRGO AR GALIMA PERKELTI STOVYKLOS DATĄ?

Vaikui susirgus stovyklos datą galime perkelti.

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.