Edukacinės išvykos

Edukacinės išvykos į Bricks4Kidz kūrybiškumo centrą!

Siūlome galimybę paįvairinti mokinių kasdienybę ir apsilankyti tobulėjimą ir kūrybiškumą skatinančioje Bricks4Kidz aplinkoje!

Mes esame įsitikinę, jog mokymo programą paįvairinant kūrybiškomis, praktinėmis užduotimis galima pasiekti dar puikesnių rezultatų. Todėl kitą klasės išvyką planuokite pas mus!

Išvyka į Bricks4Kidz kūrybingumo centrą Kaune, Vilniuje ar Klaipėdoje labiausiai tiks 4-12 metų vaikams. Įrengiant kūrybiškumo centrą atsižvelgėme į S.T.E.M. mokymo principus ir sukūrėme nepakartojamą žaidybinę ir lavinančią LEGO atmosferą.

Edukacinės išvykos vyksta Bricks4Kidz kūrybingumo centruose:

  • Kaune, Savanorių pr. 130
  • Vilniuje, Pylimo g. 37
  • Klaipėdoje, Herkaus Manto 22, 3 aukštas.

 

Ką veiksime išvykos į Bricks4Kidz kūrybingumo centrą metu? 

Mažuosius svečius pasitiks lydintis Bricks4Kidz centro darbuotojas, kuris su jumis bus visos išvykos metu. Mokiniai turės galimybę išmėginti vaizduotės lavinimo bei projektavimo zonas. Tuo tarpu mokytojus ir kitus ekskursiją lydinčius asmenis pakviesime puodeliui kavos ir arbatos poilsio zonoje, kur galėsite stebėti, kaip vyksta žaidimas (ir mokymasis!) su LEGO!

Vaizduotės lavinimo zonoje vaikai turės galimybę pademonstruoti visą savo kūrybinį potencialą žaisdami su LEGO kaladėlėmis ir konstruodami modelius, kuriuos sugalvos patys. Vaikai gali kurti tiek individualiai, tiek komandomis.

Projektavimo zonoje vaikai turės galimybę sukurti LEGO modelį pagal pateiktą LEGO projektą. Pamokėlės metu rezultatų siekti padės kūrybingumo centro darbuotojas, kuris atsakys į klausimus, patars ir paaiškins. Smagus ir kūrybingas būdas mokytis ir tobulėti!

Būtina išankstinė registracija telefonu arba el. paštu:

[email protected]

+37065285424

Jei pageidaujate, kad mes atvyktume pas Jus, susisiekite!!!

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.