Užsiėmimai kūrybingumo centruose

 

Ugdykite savo vaikų mąstymą ir vaizduotę su Bricks4Kidz!

Būreliai vyksta Kaune, Vilniuje bei Klaipėdoje įsikūrusiuose kūrybingumo centruose mažose grupėse, laikantis visų Sveikatos Apsaugos Ministerijos reikalavimų!

BRICKS4KIDZ kūrybingumo centrai:

 • KAUNE – Savanorių pr. 130
 • VILNIUJE – Pylimo g. 37
 • KLAIPĖDOJE – Herkaus Manto 22, 3 aukštas
Bricks Kidz® programos privalumai
 • Stiprina mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias (S.T.E.M).
 • Skatina dėkingumą už tai, kaip viskas pasaulyje veikia.
 • Padidina savigarbą sprendžiant problemas ir atliekant projektus.
 • Plėtoja socialinius / emocinius įgūdžius, tokius kaip kantrybė, komandinis darbas ir bendravimas.
 • Padidina bendrąsias žinias per diskusijas, susijusias su kiekvienu modeliu.
 • Skatina vaiko vaizduotę, suteikia saugią, praturtintą aplinką kurti ir žaisti.
 • Programos sukurtos pagal vaikų amžių ir sugebėjimus.

Bricks4Kidz kūrybingumo centre vyksta būreliai, skirti 3-4 m. vaikams (kartu su tėveliais), 4-5 m. vaikams, 6-8 m. vaikams bei 9-12 m. vaikams.

3-4 m. vaikų užsiėmimai kartu su tėveliais “Mama/tėtis ir aš”

Bricks4Kidz statyk ir žaisk pamokėlės siūlo kūrybišką būdą mokytis spalvų, formų, eiliškumo ir kitų būtinų įgūdžių jūsų mažiesiems. Žaisdami su DUPLO® kaladėlėmis ir kurdami modelius vaikai ugdys savo atidumą, ugdys motorinius sugebėjimus, mokysis išlaikyti dėmesį ir užbaigti pradėtą užduotį. Užsiėmimų metu taip pat gerinami spalvų atpažinimo įgūdžiai, tinkamų žodžių parinkimas, ugdomi pagrindiniai matematiniai įgūdžiai – atsikartojimo atpažinimas, sudėtis. Užsiėmimų metu kuriama laisva, kūrybiškumą skatinanti atmosfera, tad vaikai tobulėja ir žaisdami laisvai ar įsitraukdami į kūrybinius žaidimus.

Užsiėmimas vyksta 45 min, vieną kartą per savaitę.
Mėnesinis abonementas Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje 40 eur.
Individualus užsiėmimas Kaune, Klaipėdoje – 20 eur, Vilniuje 30 eur.

 

“Kuriu ir žinau” būrelis 4-5 m. vaikams 

Bricks4Kidz®  būreliuose naudojamos LEGO® kaladėles, kurias vaikai labai mėgsta. Siekiant užtikrinti aukštos kokybės edukacinį žaidimą kiekviena pamoka yra įdomi, praturtinanti vaiko žinias, kuriant naujus projektus kiekvieną savaitę.
Pamokėlėse vadovaujamės Bricks 4 Kidz® šūkiu: mokomės, statome, žaidžiame su LEGO® kaladėlėmis.
 • Mokomės – mūsų apmokyti, patikrinti Bricks 4 Kidz® mokytojai veda diskusiją, susijusią su tos dienos modeliu, naudojant pedagogų sukurtas medžiagas, skirtas mokyti įvairių dalykų sričių sąvokas. Vaikai sužinos apie viską iš sukimo momentų ir trinties, robotų, kosmoso žvalgymo, filmų kūrimo ir DAUGIAU!
 • Statome – vaikai mokosi porose, taigi bendradarbiaudami su draugu jie susiduria su praktiniu modeliavimu nuo koncepcijos iki užbaigimo. Visi mūsų modelių planai yra sukurti Bricks 4 Kidz® dizainerių. Jų nėra žaislų parduotuvėse!
 • Žaidžiame – kiekvienoje pamokoje yra skiriama šiek tiek laisvo laiko, suteikiant vaikams galimybę plėtoti ir išplėsti savo kūrybiškumą ir vaizduotę.
Užsiėmimas vyksta 60 min.
Mėnesinis abonementas Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje 40 eur.
Individualus užsiėmimas Kaune, Klaipėdoje – 20 eur, Vilniuje 30 eur.

“Konstruoju ir žinau” būrelis 6-8 m. vaikams 

Bricks 4 Kidz popamokiniai užsiėmimai su LEGO®! Edukaciniai užsiėmimai yra sukurti taip, kad jūsų vaikas turėtų galimybę įsisąmoninti pagrindinius Mokslo, Technologijų, Inžinerijos ir Matematikos (STEM mokymas) principus. Suteikite jam unikalią galimybę mokytis ir pasiekti puikų rezultatų su LEGO® kaladėlių pagalba. Mes žinome, kad mokytis gali būti smagu, o Bricks4Kidz užsiėmimų metu vaikai net nepajunta, kad mokosi, o kartu tobulėja ir jų vaizduotė, multisensoriniai įgūdžiai ir visa tai yra labai SMAGU!
Užsiėmimas vyksta 90 min.
Mėnesinis abonementas Vilniuje 50 eur, Kaune ir Klaipėdoje 45 eur.
Individualus užsiėmimas Kaune, Klaipėdoje – 25 eur, Vilniuje 35 eur.

“Jaunoji robotika” būrelis 9-12 m. vaikams

Mes norime, kad jūsų vaikai tobulėtų visapusiškai, todėl skatiname jų kritinį mąstymą ir kūrybiškumą specialiai tam sukurtose LEGO®  Mindstorms dirbtuvėse. Sudėtingi ir pastangų reikalaujantys LEGO modeliai padės ištobulinti analitinį mąstymą ir kartu paliks daugybę vietos išskleisti vaizduotei.
Ne, mūsų tikslas nėra užauginti daug būsimų inžinierių, tačiau tikime, jog ištobulinti erdvinio suvokimo ir mechanizmų veikimo principai padės vaikams vystytis visapusiškai. O kur dar džiaugsmas, kurį patirs vaikai, kai jiems pavyks įgyvendinti užmojį priversti LEGO kaladėlių pagalba sukurtus modelius judėti, skleisti šviesą, skleisti garsus!
Užsiėmimas vyksta 90 min.
Mėnesinis abonementas Vilniuje 50 eur, Kaune ir Klaipėdoje 45 eur.
Individualus užsiėmimas Kaune, Klaipėdoje – 25 eur, Vilniuje 35 eur.

“LEGO IR SPORTO” būrelis 5-7 m. vaikams KAUNE

Bricks 4 Kidz popamokiniai užsiėmimai su LEGO®! Edukaciniai užsiėmimai yra sukurti taip, kad jūsų vaikas turėtų galimybę įsisąmoninti pagrindinius Mokslo, Technologijų, Inžinerijos ir Matematikos (STEM mokymas) principus. Suteikite jam unikalią galimybę mokytis ir pasiekti puikų rezultatų su LEGO® kaladėlių pagalba. Mes žinome, kad mokytis gali būti smagu, o Bricks4Kidz užsiėmimų metu vaikai net nepajunta, kad mokosi, o kartu tobulėja ir jų vaizduotė, multisensoriniai įgūdžiai ir visa tai yra labai SMAGU! Po protinės veiklos, eisime linksmai aktyviai praleisti laiką multifunkcinėje sporto erdvėje.
Užsiėmimas vyksta 120 min (60 min konstravimas ir 60 min fizinio aktyvumo veiklos), vieną kartą per savaitę.
Mėnesinis abonementas Kaune 70 eur.

Architektūros pradžiamokslis 9-12 m. vaikams.

Jūsų vaikas domisi architektūra?
Jeigu Jūsų atsakymas yra TAIP, tegu jis ruošiasi ARCHITEKTŪROS PRADŽIAMOKSLIO UŽSIĖMIMAMS!
Vaikai susipažins su senąja ir moderniaja architektūra, konstruodami modelius iš fizinių bei virtualių LEGO® kaladėlių.
Moksleiviai išmoks sukurti 3D pastatą virtualioje erdvėje, lavins savo vaizduotę ir kūrybiškumą bei susipažins su kitais būsimais architektais. Iki pasimatymo mažieji architektai!
Užsiėmimai vyks 90 min, vieną kartą per savaitę. Viso 8 užsiėmimai. Pradžia vasario 1 d. Kurso kaina 120 eur.

Robotika mergaitėms 6-8 m.

Pasiimk savo draugę ir ateik pas mus į užsiėmimus tik MERGAITĖMS “BRICKS4GIRLZ”. Užsiėmimų metu kursime, žaisime su Lego® tik mergaitėms skirtus modelius. Išreišk savo talentą, konstruojant šokėją, gimnastę ir kitus modelius, kurie pristato tave kaip asmenybę. Užsiimsime įvairiomis veiklomis nuo karoliukų gamybos iki architektūros. Sužinosime, kad kiekvienas žmogus nepriklausomai nuo lyties gali būti architektu ar inžinieriumi.
Ir nepergyvenk mūsų grupėje bus tik mergaitės, nes šie užsiėmimai skirti tik Jums MERGAITĖS!
Užsiėmimai vyks 90 min, vieną kartą per savaitę. Viso 5 užsiėmimai. Pradžia vasario 1 d. Kurso kaina 60 eur.

Kūrybinės industrijos 9-12 m.

Kūrybinių industrijų pradžiamokslio metu supažindinsime 9-12 m. vaikus su šiuolaikinėmis technologijomis kuriant istorijas, filmus, įrašus ar vaizdo žaidimus.
Programos tikslas – supažindinti kūrybinėmis šiuolaikinėmis industrijomis.
Uždaviniai:
· padidinti bendrąsias ir dalykines žinias;
· lavinti erdvinį matymą ir kūrybingumą.
· lavinti kritinį mąstymą;
· ugdyti probleminių užduočių sprendimą.
Programos metu vaikai lavins kodavimo ir programavimo įgūdžius. Jie įgis dalykinių žinių, ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir kompleksiškai ruošis ateičiai.
90 min užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę.Mėnesinis mokestis 60 eur.

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.