Integruotos pamokos

Bricks 4 Kidz® gali pristatyti programas, susijusias su tarpdalykiniais mokymo tikslais. Bricks 4 Kidz® požiūris į mokymąsi yra daugialypis ir įdomus, sukuriantis dinamišką mokymosi patirtį savo moksleivimas.

Bricks 4 Kidz® gali pasiūlyti daugiau nei 100 skirtingų užsiėmimų, papildančių formalų ugdymo procesą mokytis S.T.E.M. pagrindus. Atliktas AEM tyrimas parodė ženklią mokinių pažangą matematikos ir gamtos mokslų srityse.

Bricks 4 Kidz® modelio kūrimas yra pamokos pagrindas. Pamoka prasideda mokytojo pristatymu ir mokinių diskusija apie tos dienos temą. Ji skirta įtraukti mokinius į atradimų procesą. Mūsų patyrę mokytojai pateikia viską, kas reikalinga, įskaitant LEGO® kaladėles, modelių planus, “Power Point” pristatymus ir instrukcijų lapus.

Mūsų patirtis rodo, kad moksleiviai labai įsitraukia, mokydamiesi tokias temas kaip judėjimas, kosmosas, išradimai ir pasaulio tyrinėjimas. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su mokytojais, pritaikydami teminius mokymus, kad atitiktume mokymo poreikius.

Daugiau informacijos bei registracija: 

 

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.