Franšizė

Įsigykite franšizę ir tapkite Bricks 4 Kidz dalimi!

Bricks 4 Kidz yra pasaulyje populiarus ir puikiai vaikams žinomas prekės ženklas, apimantis edukaciją ir žaidimus. Bricks 4 Kidz franšizė veikia daugiau nei 40 pasaulio šalių. Užsiėmimai vykdomi žaidžiant su LEGO® kaladėlėmis, o tai – iš tiesų smagu ir ypač patinka vaikams. Bricks 4 Kidz pagrindinės edukacinės programos buvo sukurtos taip, kad padėtų vaikams perprasti pagrindinius mokslo, technologijų, inžinerinius bei matematikos (S.T.E.M. mokymas) principus ir yra ypač populiarios tarp 3-16 metų vaikų bei jaunuolių.

Visos programos buvo kuriamos į pagalbą pasitelkiant inžinierius bei architektus. Šių programų tikslas – skatinti vaikų smalsumą bei kūrybiškumą. Paprastai edukacija darželiuose bei mokyklose vykdoma pasitelkiant dvimačius vaizdus vadovėliuose bei užduočių sąsiuviniuose. Tačiau žmogaus smegenys yra sukurtos galvoti 3D modeliais ir veikti erdvėje naudojantis rankomis. Todėl Bricks 4 Kidz puikiai papildo tradicinę edukaciją ir padeda lavinti erdvinius vaikų įgūdžius.

Bricks 4 Kidz Lietuva yra pagrindinis ir vienintelis franšizės turėtojas Lietuvoje. Dėl franšizės įsigyjimo ar kitų bendradarbiavimo pasiūlymų kreipkitės el. paštu ar telefonu:

+37065285424 

[email protected]

 

Plačiau apie franšizę

Auganti industrija

LEGO® yra bene geriausiai pasaulyje žinomas vaikų edukacijos ir žaidimų prekės ženklas ir yra pripažintas lyderis S.T.E.M. mokymo srityje. Galima neabejoti, jog erdvinių įgūdžių ugdymas vis dažniau bus įtraukiamas ir į tradicines mokymo programas visose pasaulio šalyse.

Lyderiavimas rinkoje

Bricks 4 Kidz yra puikiai funkcionuojanti programa tarptautiniu mąstu. Šia programa naudojasi daugiau nei 700 partnerių daugiau nei 40 pasaulio šalių. Įvairių šalių patirtys leidžia programai augti ir tobulėti bei S.T.E.M. mokymo principus paverčia universaliais. Tarptautinė programos sėkmė ir nuolatinis tobulinimas leidžia vadintis S.T.E.M. mokymo lyderiais visame pasaulyje.

Pažįstami veidai

Programos sėkmę liudija ir patenkinti vaikai bei jų tėvai. Todėl įprasta, jog vaikai dalyvauja ne vienoje Bricks 4 Kidz programoje ir siekia išbandyti kuo daugiau veiklų.

Rekomendacijos

Džiaugiamės, jog programoms reklamos beveik nereikia – geriausia reklama tampa patenkinti vaikai bei jų tėveliai, kurie mielai rekomenduoja Bricks 4 Kidz draugams.

Piniginė nauda

Programa leidžia organizuoti vaikų užimtumą ištisus metus, todėl franšizės turėtojai gali pasiekti stabilias metines pajamas tiek vasarą, tiek mokslo metų metu.

Universalumas

Pasaulinė praktika įrodo, jog programa aktuali bei įdomi viso pasaulio tėvams ir jų vaikams, tad neverta jaudintis dėl programos pritaikomumo ir aktualumo jūsų šalyje, mieste ar gyvenamąjame rajone.

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.