Edukacijos darželiuose

 

Kviečiame į LEGO edukacijas darželiuose!

Rudenėlio šventė su Lego®

Rudenėlio šventė su Lego® Jūsų darželyje! Sukonstruosime rudens gėrybes kartu, atliksime eksperimentą!

Konstruokime Lego® Kalėdų miestelį kartu!

Pasitik Kalėdas kurdamas savo Lego® kalėdinį miestelį. Sukonstruok jį su savo draugais. Kokios Kalėdos be namelio, elnio Rudolfo, eglutės ar kalėdų senelio? Sukurkime ir sukonstruokime visus Kalėdų personažus ir Lego® Kalėdų miestelį kartu!

Advento dirbtuvėlės su LEGO®

Tai ypatinga kūrybingumo šventė kur vaikai turės galimybę lavinti savo įgūdžius. Konstruosime kalėdinius modelius su LEGO® ir darysime Kalėdinę dekoraciją savo eglutei.

Velykinės dirbtuvėlės su Lego®

Kas ta Velykų bobutė ar kiškutis? O kodėl visi margina kaiušinius? Ir kas tos Velykos?Tai ir dar daugiau sužinosime šioje edukacijoje.Taip pat sukonstruosime linksmus Velykinius personažus su Lego®

Lietuvos architektūros edukacija su LEGO®

Edukacijos metu supažindinsime vaikus su Lietuvos architektūra ir kultūriniu bei tautiniu paveldu per konstravimą su LEGO® . Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių žinių, bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą bei bendradarbiavimą. Sukonstruokime Gedimino pilį drauge!

Kosminė kelionė laiku su LEGO®

Skriskime su LEGO® į kosmosą kartu! Susipažinsime su astronautais ir planetomis. Bus labai smagu.

Aplink pasaulį su LEGO®

Kviečiame į kelionę aplink pasaulį su LEGO®. Kelionėje aplankysime pačias įdomiausias vietas, susipažinsime ir sukonstruosime pačius žymiausius pasaulio pastatus.

Kelionė vandenynais su LEGO®

Jei vaikams patinka laivai, vandenynų gyventojai, kelionės? Tuomet pasinerkime į lego nuotykių kelionę vandenynais! Edukacija skirta vandens ir jo gyventojų gerbėjams.Jei įdomu kas tas vandenynas,koks gyvenimas knibžda jame ir kokie gyventojai ten įsikūrę.Mes pasiruošę Jums papasakoti ir padėti sukonstruoti vandens gyvūnijos pasaulį.

Sukurkime LEGO® miestą kartu!

Kviečiame trumpam tapti LEGO® miesto architektais ir sukonstruoti Savo LEGO® miestą. Pilis, namas, o gal žaidimų aikštelė? Nepamiršime ir svarbių pastatų kaip ligoninė, gaisrinė ar policijos pastatas.O gal ir pats oro uostas? Ir viskas ką tik Jus savo LEGO® mieste norite pastatyti tą ir sukonstruosite patys su savo draugais.

Atsinaujinanti energija su LEGO®

Atsinaujinanti energija – raktas į švaresnį ir sveikesnį pasaulį! Šios edukacijos metu supažindinsime vaikus, aptarsime ir diskutuosime apie atsinaujinančios energijos šaltinius ir juos sukonstruosime LEGO® kaladėlių pagalba.

Pagalbos tarnybos 112 su LEGO®

Ar Tu žinai kur kreiptis skubios pagalbos?Policija, Greitoji pagalba ar Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba? Ką kuri tarnyba atlieka ir kurią kviesti. Mes Tau ir draugams pasiruošę padėti ir papasakoti kur reikia skambinti, kokiu numeriu ir išmoksime kaip jį lengviau įsiminti.O, kad labiau viską įsimintume dar ir sukonstruosime visų pagalbos tarnybų automobilius ar pastatus.

Lietuviškos pasakos su LEGO®

Tai edukacija pasakų mėgėjams, kuri suteiks vaikams įdomių kultūrinių žinių apie lietuvių liaudies pasakas bei jų simboliką.Edukacijos metu įgysime kultūrinių, tautinių žinių ir ugdysime kūrybiškumą.Konstruosime pasakų veikėjus ir simboliką su Lego. Tad neriam į pasakų pasaulį!

Jaunieji archeologai – sukonstruok mamutą ar dinozaurą su LEGO®

Keliaukime 64,5 mln. metų atgal susitikti su dinozaurais konstruodami su Lego. Pasigaminsime dinozaurų pėdsakus, kuriuos vaikai parsineš namo.

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.