Verslui

 

PRAKTINIAI MOKYMAI VERSLUI – Komandos formavimas

Bricks 4 Biz Lietuva kartu su LEGO® kaladėlėmis siūlo linksmus, efektyvius ir netradicinius komandos formavimo užsiėmimus įvairaus dydžio verslams ir įmonėms.

Jei ieškote netradicinės, smagios ir interaktyvios komandos formavimo patirties, mes turime jums ką pasiūlyti! Bricks 4 Biz programos metu ne tik sustiprinsite komandos tarpusavio ryšius ir ugdysite komandinę dvasią, bet ir pamatysite, kaip atsiskleidžia lyderių savybės. Unikalios į komandinį darbą orientuotos programos, kuriose naudojamos LEGO® kaladėlės, leidžia įsijausti į iš anksto paruoštą scenarijų ir taip didinti komandos tarpusavio supratimą, įžvalgumą ir kurti naujus ryšius. Bricks 4 Biz programa yra sukurta tam, kad padėtų atskleisti jūsų komandos specifinius poreikius bei bendrą atmosferą.

Komandos formavimas yra puikus įrankis, padedantis gerinti bendrus komandos pasiekiamus rezultatus, todėl jį rekomenduojame atlikti reguliariai. Dirbdami su LEGO® kaladėlėmis darbuotojai prisimena vaikystę, o pats procesas sukelia daug gerų emocijų, juoko bei kuria puikius prisiminimus. Po šių komandos formavimo užsiėmimų dalyviai bei komandų vadovai tikina, jog pagerėja tarpusavio komunikacija, tarpusavio supratimas, pasitikėjimas bei pagarba. O tai, savo ruožtu, puikiai atsiliepia komandos pasiekiamuose rezultatuose bei visam verslui.

Komandos formavimo užsiėmimai yra užsakomi iš anksto.

Dėl detalesnės indormacijos kreipkitės telefonu ar el. paštu:

+37065285424

[email protected]

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.