Blog'as

 

EDUKACINIŲ VASAROS STOVYKLŲ TEIKIAMA NAUDA

Labai svarbu lavinti ne tik mažųjų, bet ir vyresnių vaikų smulkiąją motoriką, o vienas iš būdų, siūlomas mokslininkų, būtent ir yra konstravimas LEGO® detalėmis. Ši veikla ugdo vaiko suvokimą, spalvų pažinimą bei pirštų ir rankų miklumą. Išlavinta smulkioji motorika daro įtaką vaiko savarankiškumui, nes leidžia daugiau veiklų atlikti pačiam, todėl tokiu būdu auga pasitikėjimas savimi.

Skaitykite daugiau>>

5 PRIEŽASTYS KODĖL VAIKAI TURĖTŲ KONSTRUOTI SU LEGO®?

Ar kada nors esate susimąstę, kokių gebėjimų turi Jūsų vaikas? Kokie įgūdžiai yra lavinami kiekviename amžiaus tarpsnyje ir ką reikėtų daryti, kad vaikas juos ugdytų? Konstravimas vaiko raidai yra viena pagrindinių veiklų, kuri leidžia praplėsti daug įvairių gebėjimų.

Skaitykite daugiau>>

Kodavimas yra vienas iš paklausiausių įgūdžių dabartinėje darbo rinkoje, tačiau vaikams nereikia laukti, kol jie įstos į universitetą, kad pradėtų mokytis koduoti. Tiesą sakant, vaikai gali išmokti kodavimo sąvokų jau priešmokyklinėje mokykloje! Be to, kodavimo žinios yra neįtikėtinai parduodamas įgūdis, jos gali padidinti vaikų kūrybiškumą, kritinio mąstymo įgūdžius ir pasitikėjimą savimi!

Skaitykite daugiau>>

KONSTRAVIMO PRIVALUMAI LEGO® UŽSIĖMIMUOSE

Šiandieniniame pasaulyje nuolatos pastebime naujienų apie žaislų pramonę bei jos kuriamus produktus. Tačiau XXI amžiaus tėvai nėra patiklūs: aklai nepasikliaudami žaislų pramonės primetamomis madomis, ieško būdų, kaip sudominti ir nukreipti savo vaikus link edukacinių žaislų, kurie ne tik linksmi, bet ir naudingi vaiko lavinimui. Vienas tokių žaislų yra LEGO® konstruktorius, kuris daugiau nei 70 metų koja kojon žengia su technologijomis ir yra pats mėgstamiausias vaikų ir tėvų žaislas, kodėl?

Skaitykite daugiau>>

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.